fbpx
ФАНТОМ - МАКЕДОНИЈА

НАЈПРОДАВАНИ

Селекција на најбараните производи:

ГАМАТА НА FANTOM PROFESSIONAL

Комплетен избор на професионални машини и опрема за чистење.

ПРАВОСМУКАЛКИ

ОПРЕМА ЗА ОДРЖУВАЊЕ СОБИ

МАШИНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ЕКСТРАКТОР

МАШИНИ ЗА ДЛАБИНСКО ЧИСТЕЊЕ И ПОЛИРАЊЕ

Квалитет според германски стандарди!

Како бренд со големо присуство на меѓународниот пазар, освен својата распространета мрежа на центри за сервис и поддршка, Fantom Professional посветеноста на високиот квалитет го потврдува и со тоа што своите производи ги сертифицира според сите релеванти европски стандарди за квалитет. 

Како бренд со големо присуство на меѓународниот пазар, освен својата распространета мрежа на центри за сервис и поддршка, Fantom Professional посветеноста на високиот квалитет го потврдува и со тоа што своите производи ги сертифицира според сите релеванти европски стандарди за квалитет. 

ИНФОРМАТОР

Регистрирајте се на нашиот неделен информатор и први дознајте за промотивните попусти, нови производи и бесплатни презентации!

СЛЕДЕТЕ НÈ

ПРЕЗЕМИ КАТАЛОГ

Каталог на производите на Fantom Professional

Search www.fantom.mk

Login

Create an account

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.